Download Grouper.mk 1.0.3

Antivirus information.

We did not scan Grouper.mk 1.0.3 for viruses, adware, spyware or other type of malware. For your own protection it's recommended to have an updated antivirus installed on your computer when downloading and installing programs from appzx.

appzx lists downloads from various software publishers, so if you have a question regarding a particular software contact the publisher directly. The download links for Grouper.mk 1.0.3 are provided to you by appzx without any warranties, representations or gurantees of any kind, so download at your own risk.

Description

Grouper.mk е водечка платформа за групни попусти и дневни зделки во Македонија, која нуди непобедливи зделки на попусти до 90% за најдобрите работи што може да се видат, вкусат, искусат и купат во земјата.

Покрај услугите и производите кои се нудат може да најдете одлични зделки за патувања низ светот.
Инсталирајте ја Grouper апликацијата и почнете да штедите додека откривате нови ресторани, салони за убавина, спортски клубови и други локални компании од Македонија.

Дозволете оваа апликација да стане ваш локален водич и ќе бидете на само еден клик од купоните кои ви ги обезбедуваат најголемите попусти кои се нудат во Вашиот град. Кога сте гладни, жедни, барате интересна понуда за викенд или авантура или пак имате потреба од здравствена услуга или можеби имате гости кои сакате да ги прошетате низ градот, прво проверете на Grouper.

Секојдневното надополнување со нови зделки ќе ги испорача сите попусти кои ги барате. Сите зделки се достапни за користење веднаш по купувањето, а вие сте на само неколку кликови од релаксирачка масажа, вкусен ручек или егзотичен одмор.

Со Grouper апликацијате, можете:
- Лесно да ги прегледате и филтрирате сите зделки за да најдете онаа што Ви е потребна Вам.
- Да купувате купони од зделките кои Ви се допаѓаат.
- Да ги следите Вашите купени купони и да ги означувате употребените за подобра евиденција.

Инсталирајте ја Grouper апликацијата и уживајте во ниските цени и попустите за производи, услуги и патувања. Земете го водичот за истражување најдоброто што Македонија има да го понуди со затшеди до 90% од редовните цени!

---------------------------------------------

Grouper.mk is the leading eDeal platform in Macedonia delivering unbeatable deals for up to 90% off the best stuff to do, see, eat, experience and buy in the country. Beside the services and products offered you can find the best travel deals for all over the world.

Download the Grouper app and start saving while discovering new restaurants, beauty salons, sports and many other local businesses from Macedonia. Let this app be your local guide and you will be just one click away to the coupons that entitle you to the greatest discounts offered in the city. Weather you are hungry, thirsty, looking for a getaway weekend or adventure, or maybe want to visit a doctor or take your guests to an event first check Grouper.
Every day a replenishment of deals will deliver all the discounts you like. All deals are available to use immediately so you are just few taps away from a relaxing massage, a delicious lunch or an exotic holiday.

With the Grouper app, you can:
- Easily review and filter all the deals to find one tailored to your taste and need.
- Buy coupons for the deals you like.
- Track your purchased coupons and mark the used ones as redeemed.

Pick up the Grouper app and start enjoying low prices without settling for bargain products, services and travel. Grab the ticket to explore the best Macedonia has to offer at savings up to 90% off!

Recent changes:
Верзија 1.0.2
* Додаден нов преглед на зделки
* Додадена опција за споделување на зделка
* Додаден е бројач на купени купони
* Додадени нови опции за сортирање на зделки

Верзија 1.0.3
* Директно поврзување на facebook линкови со апликацијата
* Оптимизирање за преглед на таблет
* Додаден бројач на зделки при одбирање на подкатегорија
* Избор при повикување од повеќе тел. броеви на компанијата
* Избор на преглед достапен и за нелогирани корисници
* Поправени мали баг-ови

Related programsOur Recommendations

Frávega

Con la app de Fravega vas a poder acceder a nuestras últimas ofertas, productos disponibles por categoría, catálogo de electrodomésticos y ver las características del producto que quieras. Además, h…

Download

WOMEN SECRET

CON ESTA APLICACION ESTARAS CONECTADO A TODO DE DE LA CADENA DE TIENDAS DE MODA WOMEN SECRET ,Web oficial,facebook, twitter, instagram, you tube .... Ademas se auto-actualiza cada 24 horas para que no te pierdas nada. Women'secret es una m

Download

Grocery List

Simple Grocery List

Download

WebMoney(ウェブマネー)Edyを無料でゲットモッピー

WebMoneyや楽天Edyなどの電子マネーを貰うなら、ポイントサイトのモッピー! ウェブマネー、楽天Edy以外にも、数多くの電子マネーを換金先としてご用意しているので、 欲しい電子マネーが必ず見つかる♪ ■モッピーで換金可能な電子マネー一覧 WebMoney(ウェブマネー) 楽天Edy(楽天エディ) iTunesカード(アイチューンズカード) Amazonギフト券(アマゾンギフト券) Vプリカ(ブイプリカ)※発行元:ライフカード様 Amebaプリペイドカード(アメーバプリ

Download

Магазин "Аллея"

Это магазин, где вы можете найти и купить полезные для вас вещи, подарки для ваших близких, друзей и коллег. Аллея - это также магазин необычных вещей, о существовании некоторых вы можете даже не подозревать. В нашем магазине собраны очень

Download

Mirraw Women Online Shopping

In the Mirraw Women Online Shopping App Shop for women ethnic wear, banarasi,georgette,cotton,silk, chiffon sarees,salwar kameez,anarkalis,lehengas,earrings,necklaces,studs,maang tikka,baju bandh. E…

Download

미클릭 – 뷰티소셜 대한민국 no.1

♥ 스마트한 그녀들의 예뻐지기 위한 뷰티소셜 필수 어플 ♥ 몰래 몰래 예뻐지는 그녀들의 비밀! 알고 싶지 않으신가요? 부작용심한 수술과 통증은 NONO! 여우같이 앙큼하게 예뻐지는 비법! 아름다움을 꿈꾸는 그대와 뷰티.쁘띠 소셜 미클릭 miclick과 함께라면 매일 매일 예뻐진다고욧~! ★★★★★★ 믿을 수 있는 우수한 병·의원만 소개해드리는 미클릭 miclick은 다양한 뷰티상품의 특별한 혜택으로 소개하며, 보다

Download

123Fragrances

The official app of your online shop for fragrances, perfumes...

Download

COLOR99行動商城 : 平價奢華的韓衣品牌

提供您第一線的流行資訊及百變的穿搭風格,☆COLOR99☆韓衣行動購物app正式上線囉! ※主動推播即時活動訊息通知,讓您不再錯過任何資訊! ※使用Facebook帳號或手機號碼就可以輕鬆加入會員。 ※手機電腦同步收藏商品、購物車。 ※快速搜尋單品,想要甚麼一次買! ※隨時查詢訂單明細及出貨狀況。 ※手機付款快速又安全-使用SSL128 bits最高安全等級加密信用卡快速結帳 ※超商付款取貨最方便 ※人性化的操作介面,輕鬆簡單好上手。 ☆COLOR99☆韓衣:我們始終維持平價

Download

Thumbnail of Grouper.mk

Size: 4239 kb

Rating:

4 stars

Operating System: Android

Publisher/Developer: grouper.mk

Release Date: Jul 22, 2014

View Program Details

Top Downloadslast week